Pazartesi , 27 Eylül 2021
Ana Sayfa / Faaliyetler / ARSLAN, ÖZ MADEN-İŞ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

ARSLAN, ÖZ MADEN-İŞ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Genel Başkan Yardımcı Dr.Osman YILDIZ, 4 Şubat 2020 tarihinde sendikamızı ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ ve Genel Başkan Yardımcılarımız Aytekin KOÇ, Ali GÖKTAN ve Ahmet SERT hazır bulundu.

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN ziyaretinde, “Öz Maden-İş Sendikası uzun ve zorlu bir mücadele sonucunda bugünlere gelmiştir. Sendikamız yönetimiyle ve üyeleriyle birlikte gelişmek ve maden sektöründe kalıcı olabilmek için büyük bir mücadele vermektedir. Öz Maden-İş Sendikamız gün geçtikçe daha da büyümekte ve güçlenmektedir” dedi.

Genel Başkanımız Fahrettin Kütükçü, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN’a ve HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcımız Dr.Osman YILDIZ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaret programı günün anısına hediye takdimiyle son buldu.

 

Kontrol Edin

HAK-İŞ KONFEDERASYONUMUZA BAĞLI HİZMET-İŞ SENDİKASI VE ÖZ GIDA-İŞ SENDİKASI PERSONELLERİNDEN SENDİKAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın yeni adresine taşınmasından dolayı Hak-İş Konfederasyonumuza bağlı Hizmet-İş Sendikası ve Öz Gıda-İş Sendikamız personelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir