Cumartesi , 4 Aralık 2021
Ana Sayfa / Faaliyetler / MADEN OCAĞINDA İFTAR

MADEN OCAĞINDA İFTAR

Öz Maden İş Sendikası Genel Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ, 13 Mayıs 2014’te yaşanan Soma maden faciasının 5. Yıldönümünde, Polyak firması çalışanlarıyla yeraltında iftar yemeğinde bir araya geldi.

Polyak İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Serkan ÖZKAYA’nın da katıldığı iftar yemeğinde, maden faciasında hayatlarını kaybeden 301 maden şehidi için dualar edildi, taziyede bulunuldu, şehit ailelerine ve tüm madencilere başsağlığı dilendi.

Genel  Başkan KÜTÜKÇÜ ve beraberindeki heyet ile İftar yemeği süresince, iş güvenliği uygulamaları ve yer altı çalışma koşulları ile ilgili çalışanlarla sohbet edildi. Yerel basın (Karaelmas Gazetesi) tarafından da takip edilen iftar yemeğinin akabinde  yer altı ilerleme çalışmaları hakkında yerinde gözlemlerde bulunuldu.

Genel  Başkan KÜTÜKÇÜ, Ramazan ayının ülkemize ve tüm çalışanlara mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti ve çalışanlara kazasız günler diledi.

 

http://www.somakaraelmas.com/maden-ocaginda-iftar.html

Kontrol Edin

SENDİKAMIZDAN ARNAVUTLUK BAĞIMSIZ MADEN İŞ SENDİKASI İLE İKİLİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın katılımı ile 28 Kasım 2021 tarihinde Arnavutluk Bağımsız Madenciler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir