Ana Sayfa / Faaliyetler / Berat Kandiliniz Mübarek Olsun!…

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun!…

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun!…

Bu gece, mübarek üç ayların sonuncusu, rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi Ramazan ayına yaklaştığımızın habercisi, kurtuluşa vesile olan Berat Kandilini idrak edeceğiz.

Mübarek üç ayların içerisinde rastladığımız bu mübarek geceler, rızık endişesi duyarak, yaratılış gayemizden uzaklaşıp, frenlenemez bir hırs içerisinde sonu olmayan arzu ve isteklerimize kendimizi kaptırıp bahşedilen ömrü fütursuzca harcayan bizlere, kendimizi ve niyetlerimizi gözden geçirmemizi, rabbimize olan sorumluluklarımızı ve görevlerimizi hatırlamamızı ve tövbe ederek günahlarımızı affettirme fırsatı sunar.

Berat Gecesinin kalplerimizden kini ve nefreti silmesini ve barış ve kardeşlik içinde bir arada yaşamaya vesile olmasını temenni ediyor, bu hayırlı gecede Müslümanlar tarafından Rabbimize açılan ellerin boş dönmeyeceğine gönülden inanıyor ve paha biçilmez güzel ülkemizi her türlü felaketten bir an önce kurtarmasını niyaz ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta aziz milletimizin, üyelerimizin ve tüm İslam aleminin Berat Kandilini gönülden kutlar,  tüm dünyada barış ve huzurun hakim olmasını temenni ederiz.

Genel Yönetim Kurulu

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …