Ana Sayfa / Faaliyetler / GENEL BAŞKANIMIZ FAHRETTİN KÜTÜKÇÜ HAK-İŞ BAŞKANLARI KURULU TOPLANTISINA KATILDI

GENEL BAŞKANIMIZ FAHRETTİN KÜTÜKÇÜ HAK-İŞ BAŞKANLARI KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkanımız Fahrettin Kütükçü Hak-İş Konfederasyonu tarafından düzenlenen Hak-İş Başkanlar kurulu toplantısına zoom üzerinden katıldı. Düzenlenen toplantıya Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcıları Hak-İş’e bağlı sendikaların genel başkanları ve Öz Maden-İş Sendikamız Genel Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ katıldı.

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN başkanlar kurulunun Hak-İş Konfederasyonumuza, çalışma hayatına ve tüm sendikalarımıza hayırlar getirmesini dileyerek açılışını yaptığı toplantıda, sendikalarımızın örgütlenme konusunda çektiği sıkıntılara değindi. Hak-İş Konfederasyonumuz ve bağlı sendikaların tüm zorluklara rağmen örgütlenmeye hızla devam edeceğini aktardı.

Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÜÇÜ ise yapılan toplantıda sendikamız Öz Maden-İş’in örgütlenmesinde hızlı bir yükseliş olduğunu artık baraj problemimizin ortadan kalktığını ve işkolumuzda bulunan tüm maden işletme/işyerlerinde çalışan işçilerimizi sendikamızda üye olmaya davet etti.