Ana Sayfa / Faaliyetler / HAK-İŞ ve MEMUR-SEN İFTARDA BİRARAYA GELDİ

HAK-İŞ ve MEMUR-SEN İFTARDA BİRARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ, 23 Nisan 2022 tarihinde Memur-Sen Konfederasyonu’nun HAK-İŞ Konfederasyonumuz Yönetim kurulu ve Sendikalarımız için düzenlediği iftar programına katıldı.

Programa Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılarımız Dr. Osman Yıldız, Av. Hüseyin Öz, Öz Maden-İş Sendikamız Genel Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Hak-İş Konfederasyonuna üye Sendikalarımızın Genel Başkanları, Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Memur-Sen sendikalarının Genel Başkanları katıldı.

14 Şubat’ta faaliyete geçen Eğitim Bir-Sen Sendikası’na bağlı EBS Otel’de gerçekleştirilen iftar programında konuşan Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ ve Memur-Sen Konfederasyonu’nun kardeş iki konfederasyon olduğunu vurgulayarak, Türk sendikal hareketinin iki önemli aktörünün aynı iftarda bir araya gelmelerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Arslan, EBS Otel’in Memur-Sen Konfederasyonu’na hayırlı olması dileğinde bulundu.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, HAK-İŞ Konfederasyonumuz Yönetim Kurulu ve sendikalarımızın genel başkanlarını iftar sofrasında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Genel Başkanımız Arslan ve iftar davetine katılan tüm HAK-İŞ ve Memur-Sen Yönetim Kurulu üyelerine, sendikaların Genel Başkanlarına teşekkür etti.

İftar sonrasında Türkiye’de ki işçi ve memur sendikal hareketin dünü, bugünü ve geleceği, ortak işbirliği ve dayanışma konularında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …