Ana Sayfa / Faaliyetler / POLİMETAL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNDE MUTLU SON

POLİMETAL MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNDE MUTLU SON

Polimetal Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile sendikamız arasında yürütülmekte olan 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alınmıştır.

İmza törenine Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Direktörler Hakkı BOZ, Veli DOĞAN ile Yönetim Kurulu Üyesi Hasan BATIK ve Genel Başkan Yardımcılarımız Aytekin KOÇ, Ali GÖKTAN katıldı.

İmza töreninde konuşan Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ, “İmzalanan toplu iş sözleşmesinin tüm çalışanlarımıza, sendikamıza ve Polimetal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş ye hayırlar getirsin” dedi.

KÜTÜKÇÜ, Toplu iş sözleşmemizin başından beri bizlere yardımcı olan tüm Polimetal Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş yetkililerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Genel Başkanımız “İmzalanan sözleşme üyelerimizin bize verdiği yetkiye dayanarak tüm üyelerimizin ortak kararı ile imzalanmaktadır yani “İmzamız işçinin kararıdır” diyerek sözleşmeyi imzaladı.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …