Ana Sayfa / Faaliyetler / POLYAK A.Ş. İŞYERİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ BAŞLADI

POLYAK A.Ş. İŞYERİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ BAŞLADI

Öz Maden-İş Sendikası olarak başlattığımız genel bilgilendirme amaçlı eğitim semineri, örgütlü olduğumuz Polyak A.Ş. çalışanlarının tümünü kapsayacak şekilde, Soma Cenkyeri Diamondeniz Restoran’ında başlamıştır.

Eğitim seminerine Genel Başkan Yardımcımız Aytekin KOÇ, Ege Bölge Başkanımız Fatih ŞEN, Bölge Başkan Yardımcılarımız, işyeri baş temsilci ve temsilcilerimiz, işveren vekilleri, Polyak A.Ş. yetkilileri ve çalışanları katıldı.

İstanbul Barosu Avukatlarından Av. Ayşegül Engin ve İzmir Barosu Avukatlarından Av. Bilge Civa, İş Hukuku ve Toplu İş Sözleşmesi konularında çalışanlara bilgilendirmelerde bulundu.

Öz Maden-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Aytekin Koç’un açılış konuşmasıyla başlayan seminerde, sendika olarak çalışanların hak ve menfaatleri yanında eğitimlerinin de önemsendiğini belirtti. Hukuki açılarda iş hukukunun anlatılacağı programda, çalışanların takıldığı, bilgi almak istediği konularda soru sormasını isteyen Koç, eğitim seminerinin Polyak çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.

Öz Maden-İş Sendikası Ege Bölge Başkanı Fatih Şen’de programa katılan maden işçilerine teşekkür ederek, eğitim seminerinin çalışanlara hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Program sonunda katılımcılara katılım belgeleri ve küçük hediyeler takdim edilerek seminerin ilk bölümü kahvaltı ile sona erdi.

     

   

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Babalar Günü Kutlu Olsun!