Ana Sayfa / Faaliyetler / POLYAK EYNEZ ENERJİ ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

POLYAK EYNEZ ENERJİ ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında üç yıllık toplu iş sözleşmesi imzalanmıştır.

Sözleşmeye Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet SERT, Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Serkan BAHÇEKAPILI, İnsan Kaynakları Müdürü, Çalışma İlişkileri Müdürü, toplu iş sözleşmesi uzmanları ve avukatlarımızın katılımı ile imzalandı.

“İmzalanan toplu iş sözleşmesiyle birlikte üyelerimizin sosyal hakları ve ücretlerine toplamda %40’a varan oranda zam yapılmıştır.” diyen Genel Başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ “İşçinin alın teri ve emeği üzerinde pazarlık yapmayan Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürümüz Serkan BAHÇEKAPILI’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkanımız KÜTÜKÇÜ “yapılan sözleşme üyelerimize hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde harcasınlar” diyerek sözleşmeye imza attı.

Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Serkan BAHÇEKAPILI ise “İyi oranlarda ücret artışı yapıldı. Sendika, işveren, işçi hep birlikte ele ele vererek daha iyi sözleşmelere imza atmayı temenni ediyoruz.” dedi.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …