Ana Sayfa / Faaliyetler / Genel Başkanımız Kütükçü’den Miraç Kandili Mesajı

Genel Başkanımız Kütükçü’den Miraç Kandili Mesajı

Genel Başkanımız Kütükçü’den Miraç Kandili Mesajı

Öz Maden İş Sendikası Genel Başkanı Fahrettin Küçükçü, mübarek üç ayların ikinci kandili, Recep ayının 27. gecesi idrak edilen “Miraç Kandili” dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Kütükçü, ülkemizde yaşanan deprem felaketi dolayısıyla hayatını kaybedenler için üyelerimiz ve yönetim kurulumuz adına Allah’tan rahmet niyaz ederek milletimize başsağlığı dileklerini yineledi.

Genel Başkanımız Fahrettin Kütükçü, mesajında şu ifadeler yer verdi: 

Kahramanmaraş’ta yaşanan bu yüzyılın felaketinde yaşanan can kayıplarımızın burukluğunu yaşıyoruz. Rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı en müstesna gecelerden birisi olan Miraç gecesinde en büyük duamız vatanımız, depremde kaybettiğimiz kardeşlerimiz, yakınları ve tüm İslam aliminin huzuru ve mazlumlar için olacaktır. Cenab-ı Hak bir daha böyle acılar, böyle felaketler yaşatmasın. Acı dolu günlerde depremden zarar görenlerin yardımcısı olsun. Yaralı kurtulanlara şifa, hayatını kaybedenlere rahmet olsun.

Bu vesileyle şahsım ve yönetim kurulum adına, bu mübarek gecenin yaralarımızın bir an önce sarılmasına, aramızdaki çekişmeleri ve kırgınlıkları, bir tarafa bırakıp, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor, başta üyelerimiz olmak üzere bütün İslam aleminin Mübarek Miraç Kandil’inizi tebrik ediyoruz.

Basın Bürosu

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …