Ana Sayfa / Faaliyetler / MADEN OCAĞINDA İFTAR

MADEN OCAĞINDA İFTAR

Öz Maden İş Sendikası Genel Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ, 13 Mayıs 2014’te yaşanan Soma maden faciasının 5. Yıldönümünde, Polyak firması çalışanlarıyla yeraltında iftar yemeğinde bir araya geldi.

Polyak İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Serkan ÖZKAYA’nın da katıldığı iftar yemeğinde, maden faciasında hayatlarını kaybeden 301 maden şehidi için dualar edildi, taziyede bulunuldu, şehit ailelerine ve tüm madencilere başsağlığı dilendi.

Genel  Başkan KÜTÜKÇÜ ve beraberindeki heyet ile İftar yemeği süresince, iş güvenliği uygulamaları ve yer altı çalışma koşulları ile ilgili çalışanlarla sohbet edildi. Yerel basın (Karaelmas Gazetesi) tarafından da takip edilen iftar yemeğinin akabinde  yer altı ilerleme çalışmaları hakkında yerinde gözlemlerde bulunuldu.

Genel  Başkan KÜTÜKÇÜ, Ramazan ayının ülkemize ve tüm çalışanlara mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti ve çalışanlara kazasız günler diledi.

 

http://www.somakaraelmas.com/maden-ocaginda-iftar.html

Kontrol Edin

Cumhurbaşkanımızın büyük müjdeyle açtığı madende çalışan Gübretaş işçileri eylemde

Cumhurbaşkanımızın büyük müjdeyle açtığı madende çalışan Gübretaş işçileri eylemde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını …