Ana Sayfa / Faaliyetler / SENDİKAMIZDAN POLYAK EYNEZ ENERJİ ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş’DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE MORAL ZİYARETİ

SENDİKAMIZDAN POLYAK EYNEZ ENERJİ ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş’DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE MORAL ZİYARETİ

Sendikamız Genel Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Genel Başkan Yardımcılarımız Aytekin KOÇ, Ali GÖKTAN, Ege Bölge Başkanımız Fatih ŞEN, Bölge Başkan Yardımcılarımız ve sendikamız temsilcileri ile birlikte, maden kazasının meydana geldiği Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş işletmesinde maden ocağına inerek üyelerimize moral ziyaretinde bulundu.

Genel başkanımız Fahrettin KÜTÜKÇÜ ziyaret sırasında “Tüm çalışan üyelerimizin morallerini yüksek tutmalarını ve çalışmalarına devam etmelerini” söyledi. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili olarak sendikamız ve işletme tarafından tüm önlemlerin alındığını bu zorlukları ve sıkıntılı günleri hep beraber aşacağımızı iletti.  Genel Başkanımız KÜTÜKÇÜ “Şirket yönetiminin de yaşanan kazadan dolayı üzgün olduğunu ve bir daha böyle kazaların yaşanmaması için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini” söylediklerini iletti.

Sendika olarak bizde üzerimize düşeni yapacağımızı ve sıkıntılı herhangi bir durumla karşılaşırız isek tüm önlemlerin alınmasını sağlayacağımızı dile getirdi.

Hastanelerde tedavi gören yaralılarımızın durumlarının iyi olduğunu ve her geçen gün daha iyiye gittiğini ve yaralılarımızın çalışan arkadaşlarımıza selam söylediklerini iletti.

Böyle kazaların bir daha yaşanmamasını söyleyen Genel Başkanımız KÜTÜKÇÜ “Allah Kaza Bela Vermesin” diyerek madencilerimize iyi çalışmalar diledi.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …