Ana Sayfa / Faaliyetler / TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TEMSİLCİ EĞİTİM SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Osman YILDIZ Ege Bölge Başkanlığımızın açılışından sonra Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet SERT, Aytekin KOÇ, Ali GÖKTAN, Ege Bölge Başkanımız Fatih ŞEN, yönetimi ve temsilcilerimizin katıldığı “Temsilci Eğitim Seminerinde” bir araya geldi.

HAK-İŞ Konfederasyonu’nun ve sendikaların doğruyu yapmayı önemsediğini dile getiren YILDIZ, “Bizim için önemli olan doğru olanı ve ilkeli olanı yapmaktır. Kararlı olanı, onurlu, şeffaf ve güvenilir olanı bulmamız önemlidir. Bizim bütün gayretimiz, ilkelerimiz doğrultusunda bu faaliyetlerimizi hayata geçirmektir. Bizi bu noktaya getiren ilkelerimiz ve değerlerimizdir. Biz bu değerlerimize sahip çıktığımız için önemli bir yere geldik” dedi.

HAK-İŞ Konfederasyonu’nun madenciliğe ayrı bir önem verdiğini ifade eden YILDIZ, “Siz işçilerimizi temsil ediyorsunuz. Burada siz varsınız, Soma’da siz varsınız, Bergama’da siz varsınız. HAK-İŞ Konfederasyonu adına sizler konuşacaksınız. Konuşmalarınızda HAK-İŞ’in ilkelerini ve anlayışını ortaya koymanız gerekir” şeklinde konuştu.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …