Ana Sayfa / Faaliyetler / GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ AYTEKİN KOÇ HAK ARAMA VE KURTARMA/UMUT TİMİ PROJESİ UYGULAMALI EĞİTİMLERİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ AYTEKİN KOÇ HAK ARAMA VE KURTARMA/UMUT TİMİ PROJESİ UYGULAMALI EĞİTİMLERİNE KATILDI

Hak-İş Konfederasyonumuzun öncülüğünde Afetle Mücadelede Çalışanlara Yetkinlik Kazandırılması; HAK Arama ve Kurtarma/Umut Timi Kurulması Projesinin ikinci eğitimlerine Öz Maden-İş Sendikamız adına Genel Başkan Yardımcımız Aytekin KOÇ katıldı.

Her an bir afetle karşılaşma durumunda yapılması gerekenler ve arama-kurtarma faaliyetleri konusunda üyelerimizin Afet Farkındalık eğitimi alabilmesi için HAK-İŞ Konfederasyonumuz AFAD’la ikili işbirliği protokolü imzaladı. HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN’ın talimatlarıyla kurulan HAK Arama ve Kurtarma / Umut Timi ikinci grup eğitimleri tamamlanmış bulunuyor.

Bir hafta süren eğitim programında kursiyerlere eğitmenler tarafından, başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, afet sırası ve sonrasında yapılacak arama kurtarma işlemleri hakkında uygulamalı eğitimler verildi.

Hakkında ozmaden_wp_admin

Kontrol Edin

Başsağlığı Diliyoruz!

Türkiye Taş Kömürü (TTK) İşletmelerine ait Üzülmez Müessesesinde üzerine kömür üretimi sırasında ‘arından posta’ olarak …